Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
Vyberte si kategorii
Úvod > Dodání a platba

Dodání objednávky a platba za etikety

Způsob platby

Na dobírku
Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání). Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce společně s číslem zásilky pro její snadné dohledání. Při doručení zásilky, máte na výběr dvě možnosti úhrady dobírkové částky a to v hotovosti nebo platební kartou.

Bankovním převodem - platba předem na účet
Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 2302035267/2010 vedený u Fio banka, a.s.
Objednávka bude expedována po přijetí platby na náš účet.

Dodání a doprava

Dodací lhůty etiket

Zboží je expedováno ihned po vytištění, dokončení závěrečných prací a ověření platnosti objednávky, popřípadě zaplacení zálohové faktury, pokud byla vystavena. Zpravidla expedujeme od 4 až 8 dnů od schválení korektury (v případě etiket s úpravou), dle expedičních termínů. O termínu pravděpodobné expedice budete informováni v e-mailem.

Na přání zákazníka je možné dohodnout individuální termíny expedice.

Způsob zaslání zboží

Balíkovou přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání celá ČR a SK).

Cena za poštovné a balné je uvedena v ceníku. Při objednávce etiket nad 2000 Kč je poštovné i balné ZDARMA (platí pouze pro ČR)

Pro SK je poštovné i balné ZDARMA při nákupu nad 4000 Kč.

Převzetí zásilky

Před převzetím zásilky od dopravce musí příjemce zkontrolovat, zda zásilka nemá poškozený obal nebo jiné zjevné poškození obalu či obsahu zásilky. V případě zjevného poškození příjemce musí ihned na místě sepsat zápis o škodě. Poškozený obal nemusí vždy znamenat i poškozený obsah zásilky, proto je lepší se ujistit o jeho stavu.

  • Na dobírku – v hotovosti: V případě zásilky na dobírku v hotovosti, dopravce vybere finanční částku odpovídající výši objednávky a obdržíte doklad o převzetí peněz.
  • Na dobírku – platební kartou: V případě zásilky na dobírku platba platební kartou, dopravce požádáte o platbu kartou. Přepravce má k dispozici platební terminál pro platby kartou. Po provedení platby Vám přepravce předá potvrzení o povedené platbě.
  • V případě zásilky placené převodem na účet, dopravce předá zásilku a vy mu potvrdíte její převzetí.

Své převzetí zásilky příjemce potvrdí kurýrovi podpisem do skenovacího zařízení nebo do formuláře, kde přepravce uvede čas doručení a jméno příjemce.

O medu a včelách
Hot-line: 603 729 354| Cookies
výrábíme Etikety na med a vánoční přání
|Copyright © 2016 Etikety na med CZ